Efektivní školení a koučování Vašeho obchodního týmu může znamenat rozdíl mezi prosperitou a pouhým přežíváním.

Nicméně zjišťujeme, že většina společností a jejich týmů přiznává, že se buď vůbec nerozvíjejí, nebo že školení, kterých se zúčastnily, nepřinesla očekávanou návratnost vložené investice. The Economist Intelligence Unit uvádí, že 75 % pokusů o změnu selže. Ať už je to proto, že společnosti nemají potřebný čas, zaměstnance nebo know-how, jejich týmy vyrážejí každý den do terénu nedostatečně vybavené a nemohou plně využít svůj potenciál.

Když se to děje, dochází k obchodním neúspěchům, klienti jsou nespokojení, klesá morálka v týmech a stoupá napětí mezi jejich členy.

Jasně se ukazuje, že neškolit své týmy je nakonec mnohem dražší než do jejich rozvoje investovat.

SBR Consulting umí pomoci. Proškolili jsme stovky tisíc lidí ve více než 40 zemích světa a za poslední dekádu jsme pracovali s více než 8 tisíci týmy napříč odvětvími, které ve svých společnostech zastávaly různé úlohy. Od těch čistě obchodních, zaměřených na pre-sale, přes technické experty až po konzultanty – kdokoli, kdo by měl smysluplně přispívat k dobrým výsledkům, jejich udržitelnosti a růstu tržeb, je vhodným účastníkem našich změnových programů.

Naše jedinečné metody se pravidelně objevují v globálních médiích a jsou popisovány v některých z nejprodávanějších knih všech dob. Navíc, naše zkušenosti jsou založeny na 160 let travající historii naší mateřské společnosti, která vychovala nespočet nejvýkonnějších obchodníků v mnoha různých odvětvích.

V SBR Consulting věříme, že nejlepší způsob, jak úspěšně dosáhnout zvýšení efektivty a kvalifikace našich klientů, je pevně ukotvit produktivní obchodní návyky v jejich firemní kultuře

News & Insights

Read our posts

Ready for a Conversation?

Contact Us

SBR CONSULTING © All Rights Reserved | 2018

News & Insights

Read our posts

Ready for a Conversation?

Contact Us

SBR CONSULTING © All Rights Reserved | 2018