At SBR Consulting it’s important to us that we share as much of our insight and experience with you as possible. As such, we produce publications, articles and much more for our sales community.
18/03/2020
Umění prodeje profesionálních služeb

Vysoce efektivní obchodní návyky jsou jedním z našich nejoblíbenějších tréninků. Pokud máte za cíl v letošním roce vygenerovat větší objemy Vámi prodaných služeb než loni, tento trénink Vás vyzbrojí nástroji, které pro Vás budou v tomto směru velmi cenné.

Read More
29/01/2020
Otevřený trénink: Presenting with Confidence

Trénink obchodně-prezentačních dovedností, který Vám pomůže být ve své prezentaci sebevědomější, odliší Vás od ostatních a posune Vás k naplnění Vašich osobních i profesních cílů.

Read More
07/10/19
Event: Converting Sales Activity into Sales Results

This complimentary 2 hour workshop will ensure your consultants and professional sales teams are having the right conversations in order to win more work. You will also have a chance to network with other sales leaders.

Read More
Date TBC. Get in touch to find out when!
Event: High Performance Sales Habits

If you are a business with a small sales team and you want to make sure they have access to the best sales training, then this course will not only ensure you have a highly effective sales function but will also deliver measurable results.

Read More
Date TBC. Get in touch to find out when!
Event: High Performance Leadership Habits

If you are striving to generate better leadership, this course will equip you to fulfil your goals.

Read More
08/11/19
Event: The Art of Selling Consultancy Services

Accelerate your career from a delivery consultant to a business winner at this results-oriented sales seminar.

Read More

Improve your sales now