Naše práce nespočívá pouze v tom, že klientům pomáháme zvyšovat efektivitu a objem uskutečněných obchodů. Vracíme také prestiž obchodní profesi jako takové. Daří se nám to díky prosazování etických, prozákaznicky orientovaných a beznátlakových postupů.

Zaměřujeme se na klienty ze všech koutů světa, napříč všemi segmenty trhu. Pomáháme jim získat, rozvíjet a udržovat trvalé a zároveň lukrativní vztahy se zákazníky. Skvělých výsledků dosahujeme prostřednictvím zavádění „end to end“ obchodních transformačních programů, na míru vytvořených tréninkových projektů, individuálního koučinku a stanovování konkrétních a měřitelných cílů.

Naše hodnoty

SBR Consulting uznává principy, jejichž základy byly položeny již před 160 lety. Naší vizí je stát se světově nejdůvěryhodnější organizací zabývající se obchodním poradenstvím. Na tomto poli se zaměřujeme nejen na pomoc klientům se zdokonalováním jejich postupů, ale také na celkovou změnu jejich přístupu k obchodu jako takovému. Součástí tohoto úsilí je i víra v:

Odpovědnost

Věříme ve formování konkrétních návyků, jež jsou nezbytné k dosažení obchodních úspěchů. Coby profesionálové s dlouholetými zkušenostmi jdeme příkladem, inspirujeme. Vždy se chováme tak, jak chceme, aby se chovali i druzí.

Individuální péči

Pohání nás touha pomoci našim klientům dosáhnout jejich cílů. Víme, že úspěch klienta je i naším úspěchem.

Růst

Soustředíme se na rostoucí tržby. Rozvíjíme konkrétní obchodní dovednosti, zvyšujeme motivaci, nepřetržitě pracujeme na klientově obchodní efektivitě.

Opravdovost

Máme praktické zkušenosti, stojíme pevně nohama na zemi a chápeme výzvy, jimž naši klienti čelí. Opravdu věříme, že přijmou-li za své profesionální obchodní zvyklosti, docílí trvalého úspěchu.

Houževnatost

Cítíme se být zavázáni k zajištění výrazného růstu nejen klientům, ale i nám samotným. Vážíme si naší kultury s odkazem na odhodlání, houževnatost a loajalitu.

Vizionářství

Jsme leadry na trhu v oblasti definice náležitostí profesionální obchodní profese a jejího posunu kupředu. Pomáháme našim klientům pochopit, jak moc jim vytvoření celistvé obchodní kultury pomůže plně využít jejich potenciál.

Naše kultura

SBR Consulting je součástí The Southwestern Family of Companies, což je skupina 16 společností, které působí v mnoha různých odvětvích. Všechny mají ovšem společné dvě věci: obchod a osobní rozvoj. Po celém světě disponujeme více než 10 tisíci obchodníků, kteří společně generují výnosy ve výši 200 milionů USD ročně. Naše nejstarší společnost a zároveň vlajková loď nese název Southwestern Advantage a byla založena v roce 1868, což z ní činí nejstarší obchodní společnost v USA.

SBR Consulting byla založena především na dobré pověsti a poptávce po dovednostech zosobněných v tisících obchodníků, kteří prošli našima rukama. Jedním z těchto absolventů je také Bruce Henderson, zakladatel Boston Consulting Group. Od roku 2002 jsme sestavili přes 500 na míru vytvořených rozvojových programů ve více než 40 zemích, v nichž jsme pomohli jak mnohým jednotlivcům, tak i společnostem dosáhnout dlouhodobého celosvětového úspěchu. Do naší korporátní rodiny dále patří:

Southwestern Consulting, jedna z největších poradenských společností se sdílem v Nashville, Tennessee, USA.
Southwestern Investments je světovou jedničkou skupiny Raymond James a v současné době spravuje aktiva v hodnotě více než 2 miliardy USD.
Jedním z našich přidružených partnerů je Tom James, největší světový dodavatel oblečení na zakázku. Mnoho lidí společnost Tom James zná díky tomu, že jim doručuje obleky přímo domů nebo do kanceláře.
Nedávno jsme prodali naši pojišťovací společnost Family Heritage korporaci Torchmark za více než 200 milionů USD

Naše minulost a odkaz jsou pevně ukotveny v obchodní profesi. Umíme obchodovat, obchodujeme a obchod milujeme! A hluboko uvnitř se vždy řídíme tím, co učíme ostatní.

News & Insights

Read our posts

Ready for a Conversation?

Contact Us

SBR CONSULTING © All Rights Reserved | 2018

News & Insights

Read our posts

Ready for a Conversation?

Contact Us

SBR CONSULTING © All Rights Reserved | 2018