SBR Consulting je součástí The Southwestern Family of Companies, skupiny 16 společností, které působí v mnoha různých odvětvích. Všechny mají společné dvě věci: obchod a osobní rozvoj. Po celém světě disponujeme více než 10 tisíci obchodníky, kteří společně generují obrat ve výši 200 milionů USD ročně. Naše nejstarší společnost, Southwestern Advantage, byla založena už v roce 1868, což z ní činí nejstarší obchodní společnost v USA.

 

V ČR byla SBR Consulting založena především kvůli vysoké poptávce po profesionální obchodní praxi. Jelikož je vnímání obchodu nejen ve středoevropských podmínkách značně problematické, je naší hlavní misí profesionálnímu “obchodnímu řemeslu” dělat dobré jméno. Poradenská firma vymyslí obchodní strategii, ale implementaci nechá na vás. Školící firma připraví generické školení, které se může, ale nemusí setkat s businessovou potřebou. Klienti si nás vybírají jelikož jsme schopni propojit obojí.

Do naší korporátní rodiny patří:

  • Southwestern Consulting, poradenská společnost se sídlem v Nashville, Tennessee, USA.
  • Southwestern Investments je světovou jedničkou skupiny Raymond James a v současné době spravuje aktiva v hodnotě více než 2 miliard USD.
  • Jedním z našich přidružených partnerů je Tom James, největší světový výrobce oblečení na zakázku.
  • Nedávno byla prodána naše společnost Family Heritage korporaci Torchmark za více než 200 milionů USD

Improve your sales now