V recruitingu musím být neustále ve střehu. Každý den je jiný, a když ráno vstanu, je to právě ten pocit, že tak úplně nevím, co mě čeká, který je k nezaplacení! Krotím moje myšlenky, čtu mezi řádky v odpovědích kandidátů, snažím se naladit na klienty, vyslechnout je a pochopit. Ze všeho nejvíc mě baví poznávat příběhy firem a přetvářet pak tyto znalosti v unikátní kandidátskou zkušenost.

Jaký je můj styl práce?

Mám ráda oslovování křestním jménem v kombinaci s vykáním, ale domluvit se můžeme jakkoliv budete chtít. Nejdůležitější jsou pro mě aktuální informace, takže vás budu občas bombardovat telefonáty, abych věděla, jak se vám kandidát líbil.​

Pozice, které obsazujeme

Brand/Product Manager, Trade Marketing Manager, Key Account Manager, Sales Manager, Project Manager, Buyer, Financial Director, Financial Controller, Accountant, Customer Service Manager, Executive Assistant, Office Manager, Supply Planner, Logistic Specialist, Sales Support Specialist, HR Administrator, Compensation and Benefits Specialist, Sales Trainer nebo Quality Specialist.

Na recruitingu mě baví být, jak se říká “na počátku všeho”, protože na kvalitních lidech přeci jen stojí celá firma. Práce s lidmi je náročná, ale tím i naplňující, nikdy vám totiž nezevšední – a tak i nepřestane posouvat dál.Díky tomu, že si u každého klienta zjišťuji co nejvíce informací o produktu, firemní kultuře a o procesech, předávám uchazečům veškeré a hlavně přesné informace. Ti poté přicházejí na pohovor lépe připraveni a oběma stranám tak šetří cenný čas.

Jaký je můj styl práce?

Většina klientů mi po čase nabízí tykání, což mi vyhovuje ze všeho nejvíc, ale nebojte se mne oslovit, pokud byste preferovali vykání. Hlavně na začátku se hodně ptám, abych mohla zasílat do firem pouze relevantní kandidáty. A také jsem vytrvalec – típnete mi kvůli jednání jednou, či dvakrát telefon? Nevadí, zavolám znovu. Alespoň tak můžete něco vypustit z hlavy.

Pozice, které obsazuji

Poslední dobou jsou to hlavně obchodní a ty speciální – na míru ušité ve firmách. Kdybych však měla být konkrétní, tak moji kandidáti uspěli na pozicích: Product Manager/Sales Product Manager, Sales Director, Sales Teamleader, Sales Consultant, Trade Marketing Specialist, Digital Marketing Specialist, Senior Logistic Planner, Transport planning Specialist, Financial Controller, Data Analyst, Partners Relations Specialist, Lodging Associate.

Improve your sales now