Efektivní školení a koučování Vašeho obchodního týmu může znamenat rozdíl mezi prosperitou a pouhým přežíváním.

Nicméně zjišťujeme, že většina společností a jejich týmů přiznává, že se buď vůbec nerozvíjejí, nebo že školení, kterých se zúčastnili, nepřinesla očekávanou návratnost. 75 % pokusů o změnu selže, ať už je to proto, že společnosti nemají potřebný čas, zaměstnance nebo know-how, jejich týmy vyrážejí každý den do terénu nedostatečně vybavené a nemohou plně využít svůj potenciál.

Jasně se ukazuje, že neškolit své týmy je nakonec mnohem dražší než do jejich rozvoje investovat.

Proškolili jsme stovky tisíc lidí ve více než 40 zemích světa a za poslední dekádu jsme pracovali s více než 8 tisíci týmy napříč odvětvími, které ve svých společnostech zastávaly různé úlohy. Od těch čistě obchodních, zaměřených na pre-sale, přes technické experty až po konzultanty – kdokoli, kdo by měl smysluplně přispívat k dobrým výsledkům, jejich udržitelnosti a růstu tržeb, je vhodným účastníkem našich změnových programů.

Naše zkušenosti jsou založeny na 160 let travající historii naší mateřské společnosti, která vychovala nespočet extrémně výkonných obchodníků v mnoha různých odvětvích.

V SBR Consulting věříme, že nejlepší způsob, jak dosáhnout zvýšení efektivty a kvalifikace našich klientů, je pevně ukotvit produktivní obchodní návyky v jejich firemní kultuře.

Obchod

Ačkoli se trh značně proměnil, většina společností stále marní drahocenný čas školením svých lidí o nabízených produkech nebo službách.

Read More
Leadership

Obchodní management má jednu z klíčovch rolí během implementace obchodní transformace a budování kultury společnosti, neboť je zprostředkovatelem přechodu teoretické strategie do životaschopných a opakovatelných procesů, a konečně také do výsledků.

Read More
Recruiting

V recruitingu musíme být neustále ve střehu. Každý den je jiný, a když ráno vstaneme, je to právě ten pocit, že tak úplně nevíme, co nás čeká, který je k nezaplacení!

Read More
Sales Consulting

To establish the correct KPI’s and sales strategy, we work with Sales Directors and MD’s to provide feedback and recommend areas for improvements.

Read More

Improve your sales now